Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
PoluvsieHľadať
 
 

Oficiálne webové sídlo obce Poluvsie.

Oznamy - správy - pozvania

Pozvánka na zasadnutie obecného zastupiteľstva 

icon-email.pngObecný úrad Poluvsie oznamuje občanom, že dňa 27. júna 2019 o 18:00 hod. sa uskutoční zasadnutie obecného zastupiteľstva v rokovacej miestnosti obecného úradu.

viac...


 

Hľadáme odborných hodnotiteľov projektov!

ziar.jpgPridajte sa do tímu Miestnej akčnej skupiny Žiar, ktorá združuje 17 obcí hornonitria a handlovskej doliny, vrátane našej obce. Hľadáme odborných hodnotiteľov žiadostí o nenávratný finančný príspevok podávaných v rámci výziev našej Miestnej akčnej skupiny z Programu rozvoja vidieka SR...

viac...


 

Podporte fotografie z nášho územia v celonárodnej súťaži!

Photo icon.jpgMiestna akčná skupina Žiar združujúca 17 obcí hornonitria a handlovskej doliny, ktorej členom je aj naša obec vyhodnotila súťaž o najkrajšiu fotografiu z nášho územia a využila príležitosť prezentovať zachytené krásy v celonárodnej konkurencii. Viac informácii v článku.

viac...


 

TOP Guláš 2019 v Tužine 

TOP2019plagat SRA 3.jpgOZ Hornonitrie, MAS Žiar a obec Tužina Vás pozývajú na 5. ročník podujatia vo varení gulášu a futbalový turnaj vyslúžilcov, ktorý sa bude konať dňa 29.6.2019 od 08:00 hod. v športovom areáli obce Tužina. 

viac...


 

Oznam - čerpanie dovolenky - MUDr. Šimková Jana

medicalimages.jpgDoktorka MUDr. Šimková Jana so sídlom v Pravenci - kolónia, oznamuje svojím pacientom, že od 19.6.2019 do 1.7.2019 bude čerpať dovolenku. V súrnych prípadoch ju zastupuje doktor MUDr. Guleja Bernard v Nitrianskom Pravne. 

viac...


 

Africký mor ošípaných 

79739-200.pngRegionálna veterinárna a potravinová správa oznamuje chovateľom ošípaných zvýšené riziko nákazy Africkým morom ošípaných, týka sa to domácich aj divých ošípaných. Blížšie informácie na obrázkoch v článku. 

viac...


 

Výsledky volieb do EÚ parlamentu v obci Poluvsie

EU vlajka.jpgVýsledky volieb v obci Poluvsie do EÚ parlamentu. 

viac...


 

Deň detí na Fačkovskom sedle 2019

Deň detí Fačkovské sedlo 2019.jpgPozývame všetky deti spoločne s rodičmi dňa 25.5.2019 na deň detí na Fačkovskom sedle. Tešiť sa môžete na zaujímavý hravý program pre deti. Vystúpia Miro Jaroš a Nikoleta Šurinová(Víťazka Česko-Slovensko má talent 2018). Viac info na plagáte.

viac...


 

13. ročník Výstupu obcí na vrchol Magury 

Plagát-1.pngPozývame Vás na spoločný výstup obcí na vrchol Magury konajúci sa 4. mája 2019 (sobota), je potrebné prihlásenie na obecnom úrade v rozmedzí od 8.4. - 24.4. (kvôli občerstveniu)

viac...


 
Položky 10-18 z 48

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka