Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
PoluvsieHľadať
 
 

Oficiálne webové sídlo obce Poluvsie.

Oznamy - správy - pozvania

Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru v obci

hasický a zachranny zbor.jpgOkresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prievidzi vyhlasuje čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru, v územnom obvode okresu Prievidza, od 18.07.2019 o 09:00hod - do odvolania. 

viac...


 

Guláš Fest 2019 Fačkovské sedlo 

Guláš fest 2019.jpgSkiarena Fačkovské sedlo Vás pozýva na 6. ročník Guláš Festu 2019 konajúceho sa 6.7.2019 na fačkovskom sedle, zastúpenie vo varení gulášu bude mať aj obec Poluvsie.  

viac...


 

Pozvánka na zasadnutie obecného zastupiteľstva 

icon-email.pngObecný úrad Poluvsie oznamuje občanom, že dňa 27. júna 2019 o 18:00 hod. sa uskutoční zasadnutie obecného zastupiteľstva v rokovacej miestnosti obecného úradu.

viac...


 

Hľadáme odborných hodnotiteľov projektov!

ziar.jpgPridajte sa do tímu Miestnej akčnej skupiny Žiar, ktorá združuje 17 obcí hornonitria a handlovskej doliny, vrátane našej obce. Hľadáme odborných hodnotiteľov žiadostí o nenávratný finančný príspevok podávaných v rámci výziev našej Miestnej akčnej skupiny z Programu rozvoja vidieka SR...

viac...


 

Podporte fotografie z nášho územia v celonárodnej súťaži!

Photo icon.jpgMiestna akčná skupina Žiar združujúca 17 obcí hornonitria a handlovskej doliny, ktorej členom je aj naša obec vyhodnotila súťaž o najkrajšiu fotografiu z nášho územia a využila príležitosť prezentovať zachytené krásy v celonárodnej konkurencii. Viac informácii v článku.

viac...


 

TOP Guláš 2019 v Tužine 

TOP2019plagat SRA 3.jpgOZ Hornonitrie, MAS Žiar a obec Tužina Vás pozývajú na 5. ročník podujatia vo varení gulášu a futbalový turnaj vyslúžilcov, ktorý sa bude konať dňa 29.6.2019 od 08:00 hod. v športovom areáli obce Tužina. 

viac...


 

Oznam - čerpanie dovolenky - MUDr. Šimková Jana

medicalimages.jpgDoktorka MUDr. Šimková Jana so sídlom v Pravenci - kolónia, oznamuje svojím pacientom, že od 19.6.2019 do 1.7.2019 bude čerpať dovolenku. V súrnych prípadoch ju zastupuje doktor MUDr. Guleja Bernard v Nitrianskom Pravne. 

viac...


 

Africký mor ošípaných 

79739-200.pngRegionálna veterinárna a potravinová správa oznamuje chovateľom ošípaných zvýšené riziko nákazy Africkým morom ošípaných, týka sa to domácich aj divých ošípaných. Blížšie informácie na obrázkoch v článku. 

viac...


 

Výsledky volieb do EÚ parlamentu v obci Poluvsie

EU vlajka.jpgVýsledky volieb v obci Poluvsie do EÚ parlamentu. 

viac...


 
Položky 1-9 z 41

dnes je: 23.7.2019

meniny má: Oľga

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka